Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Oferty pracy 24 godziny na dobę, wszędzie tam, gdzie jesteś. Pobierz i zainstaluj darmową aplikację SmartSAB na swoim tablecie i smartfonie.

Innowacyjnością aplikacji jest możliwość wizualizacji aktualnych ofert pracy na mapie. Osoba poszukująca pracy w szybki i przejrzysty sposób może odszukać interesujące ją oferty oraz zapoznać się z ich szczegółami (np. warunki zatrudnienia, podgląd zdjęć lokalizacji).

Praca dla osób powyżej 30 roku życia

Zapraszamy osoby bezrobotne powyżej 30 roku życia posiadające status osoby bezrobotnej (powyżej 6 m-cy) zainteresowane pracą w Piszu na stanowisku sprzedawcy, na organizowane spotkanie rekrutacyjne w dniu 30.12.2015 r. o godz. 11.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu.

Jest praca dla mieszkańców gminy Biała Piska

W dniu 21 grudnia 2015 r., z inicjatywy Burmistrza Białej Piskiej oraz Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu w Referacie Robót Publicznych i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej odbyło się spotkanie osób bezrobotnych z terenu gminy zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w Ełckich Zakładach Elektrotechniki Motoryzacyjnej.

Zamknięcie naboru wniosków na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, że z dniem dzisiejszym (14 grudnia 2015 r.) został zakończony nabór wniosków na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Lokalna Grupa Działania MAZURSKIE MORZE

Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” oraz Powiatowy Urząd Pracy zapraszają na spotkanie informacyjne w dniu 02.12.2015r. o godz. 10:00 dotyczące realizowanych przez LGD projektów na dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej w ramach środków PROW oraz PORYBY.

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia 2015 roku (tj. wigilia) Powiatowy Urząd Pracy w Piszu będzie nieczynny.

ZAWIADOMIENIE

O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY ZŁOŻONEJ W RAMACH ZAPYTANIA OFERTOWEGO NA PRZEPROWADZENIE KURSU „KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ”

Zapytanie ofertowe - Szkutnik

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie kursu „ Szkutnik”

Wyświetlanie 181 - 188 z 188 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę