Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Nauka zawodu kelner / pokojowy w Portugalii - nabór chętnych do projektu

Z przyjemnością informujemy, że Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu rozpoczyna realizację projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 „Zmiana przez wymianę międzykulturową”

Ogłaszamy konkurs

Ogłoszenie o konkursie ofert na realizację zadania publicznego w ramach Programu Aktywizacja i Integracja oraz ogłoszenie o naborze na Członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty na realizację zadania publicznego w ramach programu PAI.

Ogłaszamy nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego

Warunkiem uczestnictwa w naborze jest złożenie prawidłowo wypełnionego wniosku wraz z kompletem załączników w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu ul. J.O. Zagłoby 2, w terminie od dnia 01.03.2016 roku do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

Wakacyjne wyjazdy zagraniczne dla studentów

Przedstawiamy oferty wakacyjnych wyjazdów dla studentów. Sezonową ofertę pracy do Niemiec oferuje Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie we współpracy z Federalnym Urzędem Pracy w Bonn. Oferty w ramach wolontariatu przedstawiają: Stowarzyszenie Bona Fides we współpracy z siecią Erazmus oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego z Katowic.

Informacja dotycząca KFS

Informujemy, że z dniem 22 lutego 2016 r. wstrzymujemy nabór wniosków na szkolenie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego ze względu na wyczerpanie przyznanego limitu środków.

Poszukiwani kandydaci na stanowisko operator maszyny!

Chcesz zostać Operatorem Maszyny? Brakuje Ci jednak doświadczenia? Zgłoś się do programu szkoleniowego firmy SAMSUNG we Wronkach k/Poznania!

Elektroniczne usługi dla klientów Urzędu Pracy

Nowa odsłona strony pisz.praca.gov.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu wzbogacona o usługi elektroniczne: kontakt z wirtualnym doradcą klienta dostępnym przez 24 godziny, możliwość złożenia oferty pracy, czy też rejestracja przez internet.

Pracodawco! chcesz złożyć ofertę pracy a nie masz czasu?

Wiemy, że twój czas jest bardzo cenny. Jeśli potrzebujesz zatrudnić pracownika a obowiązki nie pozwalają na wizytę w urzędzie, złóż ofertę przez Internet (ikonka po prawej stronie) lub zadzwoń do naszych doradców instytucjonalnych. Pomogą w wypełnieniu oferty pracy a nawet zrobią to za Ciebie!

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi piskiej Policji

Komenda Powiatowa Policji w Piszu obejmuje swoim zasięgiem Komisariat Policji w: Białej Piskiej, Orzyszu, Rucianem Nidzie. Łącznie w powiecie piskim dysponuje aż 13 wakatami. Poszukuje osób chętnych do pracy w Policji, w szczególności kandydatów z naszego powiatu, którzy zainteresowani byliby służbą w miejscowej komendzie.

Bezpłatne informacje o dostępnych pieniądzach dla firm i stowarzyszeń w ramach RPO

18 lutego 2016 w godzinach: 9:00-13:00 Pisz odwiedzą konsultanci Mobilnych Punktów Informacyjnych. Bezpłatnie udzielą informacji o Funduszach Europejskich. Uczestnicy spotkań dowiedzą się m.in. o korzystaniu z dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Konsultanci przekażą informacje o...

Wyświetlanie 161 - 170 z 188 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę