Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Przyjdź koniecznie na V Targi Pracy!

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na V Powiatowe Targi Pracy organizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawcy.

Plan szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych na rok 2017

Zapraszamy do zapoznania się z planem szkoleń.

Zdobądź zawód ZA DARMO!

Olympic Casino zaprasza osoby, które chcą zdobyć ciekawy zawód, na właśnie rozpoczynający się: BEZPŁATNY KURS KRUPIERÓW.

Szukasz pracy? Złóż swoją aplikację!!!

Zachęcamy osoby bezrobotne zainteresowane pracą na stanowisku robotnika gospodarczego / pokojowej do aplikowania. Pracodawca-Agencja Rezerw Materiałowych w Warszawie ogłasza nabór na trzy wolne stanowiska pracy. Miejsce wykonywania pracy: 12-220 Ruciane Nida ul. Wrzosowa 1.

32 wolne miejsca pracy dla nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału.

Nauka zawodu kelner / pokojowy w Portugalii - nabór chętnych do projektu

Z przyjemnością informujemy, że Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu rozpoczyna realizację projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 „Zmiana przez wymianę międzykulturową”

Ogłaszamy konkurs

Ogłoszenie o konkursie ofert na realizację zadania publicznego w ramach Programu Aktywizacja i Integracja oraz ogłoszenie o naborze na Członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty na realizację zadania publicznego w ramach programu PAI.

Ogłaszamy nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego

Warunkiem uczestnictwa w naborze jest złożenie prawidłowo wypełnionego wniosku wraz z kompletem załączników w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu ul. J.O. Zagłoby 2, w terminie od dnia 01.03.2016 roku do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

Wakacyjne wyjazdy zagraniczne dla studentów

Przedstawiamy oferty wakacyjnych wyjazdów dla studentów. Sezonową ofertę pracy do Niemiec oferuje Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie we współpracy z Federalnym Urzędem Pracy w Bonn. Oferty w ramach wolontariatu przedstawiają: Stowarzyszenie Bona Fides we współpracy z siecią Erazmus oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego z Katowic.

Informacja dotycząca KFS

Informujemy, że z dniem 22 lutego 2016 r. wstrzymujemy nabór wniosków na szkolenie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego ze względu na wyczerpanie przyznanego limitu środków.

Wyświetlanie 151 - 160 z 183 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę