Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi piskiej Policji

Komenda Powiatowa Policji w Piszu obejmuje swoim zasięgiem Komisariat Policji w: Białej Piskiej, Orzyszu, Rucianem Nidzie. Łącznie w powiecie piskim dysponuje aż 13 wakatami. Poszukuje osób chętnych do pracy w Policji, w szczególności kandydatów z naszego powiatu, którzy zainteresowani byliby służbą w miejscowej komendzie.

Bezpłatne informacje o dostępnych pieniądzach dla firm i stowarzyszeń w ramach RPO

18 lutego 2016 w godzinach: 9:00-13:00 Pisz odwiedzą konsultanci Mobilnych Punktów Informacyjnych. Bezpłatnie udzielą informacji o Funduszach Europejskich. Uczestnicy spotkań dowiedzą się m.in. o korzystaniu z dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Konsultanci przekażą informacje o...

Informacja o możliwości osobistego odbioru PIT -11

Informujemy, że do 19.02.2016 r. osoby, które w 2015r. pobierały świadczenia z Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu mogą dokonać osobistego odbioru PIT -11 na STANOWISKU-HALA GŁÓWNA. Prosimy o zgłaszanie się z dowodem osobistym.

W dniu 12 stycznia 2016 r. odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Piszu.

Rada wydała pozytywne opinie dotyczące podziału środków Funduszu Pracy na realizowane w 2016 r. programy na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej.

Barometr zawodów 2016 - prognozowane zapotrzebowanie na zawody dla powiatu piskiego

W panelu eksperckim wzięli udział pracownicy PUP w Piszu, których wiedza, kwalifikacje i znajomość rynku pracy pozwoliły na dokonanie analizy sytuacji na lokalnym rynku pracy i określenie prognozowanego zapotrzebowania na pracowników w 2016 roku.

Ogłoszenie o naborze na staż

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór osób bezrobotnych do odbycia stażu w tut. Urzędzie na podstawie Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 20.08.2009 r. w sprawie szczegółowych warunków odbywania stażu przez bezrobotnych (Dz. U. 2009 Nr 142, poz. 1160)

Ogłoszenie o wynikach I etapu naboru na staż.

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż do II etapu naboru na staż zakwalifikowały się wszystkie osoby, które złożyły dokumenty aplikacyjne. Jednocześnie informujemy, że II etap naboru (test i rozmowa kwalifikacyjna) odbędzie się w Sali Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu w dniu 21.01.2016 r. o godz. 12:00 (czwartek).

Nabór wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego dla pracodawcy i pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Termin składania wniosków od 01 lutego 2016 roku do wyczerpania środków

Projekt aktywizacji zawodowej dla osób powyżej 30 roku życia z powiatu piskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż w 2016 roku posiada środki na realizacje projektu pn: „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (II)”- który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata...

Projekt aktywizacji zawodowej dla osób młodych (18-29 lat) z powiatu piskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu w 2016 roku realizuje projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piskim (II)" w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Wyświetlanie 151 - 160 z 170 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę