Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS realizuje nowy projekt "Otwierajmy się na pracę"

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS w partnerstwie z Piską Spółdzielnią Socjalną DIAROZ rozpoczyna realizację projektu „Otwierajmy się na pracę”. Celem głównym projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie oraz wzrost integracji społeczno - zawodowej osób zagrożonych ubóstwem, wykluczonych społecznie lub długotrwale bezrobotnych. Działania skierowane...

Wakacyjne zatrudnienie w Niemczech dla uczniów i studentów

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie informuje, że do dnia 19.01.2018r. do godz. 10.00 będzie przyjmował zapisy uczniów/studentów zainteresowanych podjęciem wakacyjnego zatrudnienia w Niemczech w siedzibie tut. urzędu tj. Olsztyn, ul. Głowackiego 28.

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Oferta pracy na stanowisko pracownik dozoru

Firma Memling Security Sp. z o.o. z Gdańska zatrudni pracownika dozoru, miejsce wykonywnia pracy w Piszu.

Zatrudnienie cudzoziemców - Zmiany 2018

Od 1 stycznia 2018 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące dostępu cudzoziemców z państw spoza UE/EOG do polskiego rynku pracy. Zmiany dotyczą głównie pracy krótkoterminowej i sezonowej.

Oferta pracy na stanowisko przedstawiciel handlowy

PTSB Transbud- Ełk Sp. z o.o. zatrudni przedstawiciela handlowego na teren działania powiatu piskiego. Planowane zatrudnienie od marca 2018 r.

DOBÓR DO SŁUŻBY W POLICJI

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, w Komendach Miejskich/Powiatowych Policji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz komórkach zamiejscowych Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie na 2018 rok.

Ogłoszenie konkursu na stanowisko doradcy

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ogłasza konkurs na stanowisko doradcy w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Piszu – obsługa gminy Ruciane Nida.

Europejskie Dni Pracodawcy już za nami

W dniu 24 listopada 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Piszu odbyła się konferencja z okazji Ogólnopolskiego Dnia Pracodawcy. Jej organizatorami byli Starosta Piski oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu. W czasie spotkania omówiono możliwości dofinansowania działalności przedsiębiorców , a także rozmawiano na tematy związane z rozwojem...

Specjalista ds. kadr i płac poszukiwany od zaraz

Hotel Robert's Port Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. kadr i płac.

Wyświetlanie 1 - 10 z 148 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę