Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Uwaga! Bezpłatne szkolenia dla osób 30+

Informujemy o możliwości uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu "Ełcki inkubator zatrudnienia-program aktywizacji zawodowej dla osób o niskich kwalifikacjach".

Zapraszamy do udziału w Konkursie na Mikroprzedsiębiorcę Roku 2017

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

PRACODAWCO ! Podnieś kwalifikacje zawodowe Swoje i zatrudnionych Pracowników. Skorzystaj ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza ponowny nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców   Termin składania wniosków od 03 kwietnia 2018 roku do 10 kwietnia 2018 roku   O dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego mogą...

Nabór na stanowisko młodszego księgowego

Informujemy o trwającym do dnia 21.03.2018 r. naborze na stanowisko młodszego księgowego ds. rozliczeń podatkowych w Referacie Spraw Wierzycielskich i Rachunkowości w Urzędzie Skarbowym w Piszu.

Spotkanie dla podmiotów gospodarczych z terenu Powiatu Piskiego

Starosta Powiatu Piskiego Andrzej Nowicki oraz Prezes Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej- dr Jarosław Klimczak serdecznie zapraszają na spotkanie w dniu 27 marca 2018 r. o godzinie 11:30, które odbędzie się w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piszu.

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy:

Targi Pracy organizowane przez PUP w Szczytnie

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu zachęca osoby bezrobotne do wzięcia udziału w organizowanych przez PUP w Szczytnie Targach Pracy,

Posiadasz znajomość branży motoryzacyjnej? Mamy dla Ciebie pracę.

Zapraszamy osoby bezrobotne posiadające znajomość branży motoryzacyjnej oraz prawo jazdy kat. B zainteresowane pracą w zawodzie sprzedawca-magazynier na organizowaną w dniu 08.03.2018 r. o godz. 09:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu giełdę pracy

oferta pracy na stanowisko nauczyciel matematyki

Szkoła Podstawowa w Woźnicach (gm. Mikołajki) zatrudni od września 2018 r. nauczyciela matematyki na pełen etat.

Podpisaliśmy umowę - są środki na aktywizację i zatrudnienie osób bezrobotnych po 30 roku życia - skorzystaj!

Podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu pn: „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (IV)", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Szczegółowe informacje w załączniku.

Wyświetlanie 1 - 10 z 166 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę