Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Nagłówek

Aktualności

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO NA REFUNDACJĘ KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY DLA SKIEROWANEGO BEZROBOTNEGO

Trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

CHCESZ PODNIEŚĆ KOMPETENCJE SWOJE I SWOICH PRACOWNIKÓW !!!

Stowarzyszenie ,, Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłeka '' zaprasza 5 czerwca 2017 r. o godzinie 13.0 0 na bezpłatne spotkanie informacyjne do Urzędu Miejskiego w Piszu, ul. Gizewiusza 5, sala nr 15. W trakcie spotkanie zostaną przedstawione Państwu szczegółowe informacje o projekcie, ścieżka wsparcia, będzie też możliwość...

Poszukujemy chętnych na szkolenie i do pracy jako kierowca autobusu.

Zapraszamy na spotkanie dla osób zainteresowanych zdobyciem nowych kwalifikacji - prawa jazdy kat. D oraz pracą jako kierowca autobusu. W spotkaniu będzie uczestniczyć Pan Artur Socik w imieniu firmy TRANS-KOM PKS Sp. z o.o.

Przedsiębiorco, podnieś kompetencje swoje i swoich pracowników ze środków unijnych ze Stowarzyszeniem "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka"

Z wielką przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” dysponuje środkami unijnymi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur na dofinansowanie do 80% wartości każdej usługi rozwojowej.

Z piskim MGOPS-em - szansa na zdobycie nowych umiejętności, doświadczeń, wiedzy oraz poznanie świata

Projekt przewiduje wiele niezwykle atrakcyjnych i nie realizowanych dotychczas działań m.in. kurs języka angielskiego, warsztaty interpersonalne, 60 dniowy pobyt w Anglii (Birmingham - środkowa Anglia) ze stażem i praktykami zawodowymi.

Nowy projekt -nowe kursy: Operator maszyn leśnych, Użytkowanie zasobów leśnych

Powiat Piski realizuje projekt pn. "Utworzenie branżowego centrum kształcenia zawodowego i ustawicznego przy Zespole Szkół Leśnych w Rucianem - Nidzie". Ta zaplanowana do realizacji na 2 lata inicjatywa odpowiadać ma na potrzeby i oczekiwania zmieniającego się rynku edukacyjnego.

Nabór na stanowisko Głównego Księgowego

Dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół i Placówek w Piszu ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze pracy w Powiatowym Zespole Ekonomiczno – Administracyjnym Szkół i Placówek w Piszu.

Pracodawco, zgłoś swoje miejsce pracy na Targi Pracy!

Z przyjemnością informujemy, że po raz szósty organizujemy Targi Pracy, z podziałem na branże. Zapraszamy Pracodawców poszukujących pracowników do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Nabór do 15 batalionu saperów w Orzyszu

W związku z planowanym zwiększeniem stanów etatowych 15 batalionu saperów w Orzyszu informujemy, że w dniach 17.03.2017 r. oraz 31.03.2017 r. od godz. 08:00 przy ul. Wojska Polskiego 33 w Orzyszu odbędą się kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych i podoficerów zawodowych.

Pieniądze na start Twojej firmy

Jeśli ma się pomysł na własną firmę i dodatkowo wsparcie finansowe na jej uruchomienie, można odważnie wkraczać na lokalny rynek. Przekonał się o tym Adrian Poreda, który przy wsparciu Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu otworzył dobrze prosperujący dziś zakład szewski.

Wyświetlanie 1 - 10 z 114 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Sonda

Czy podoba Ci się nowa strona urzędu pracy ?
% Głosy
81 89
a. Tak
19 21
b. Nie

Razem głosów: 110

Głosowanie jest wyłączone, ponieważ sonda wygasła 29.02.16 23:25.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę