Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Zapraszamy na XI Targi Pracy w Szczytnie

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie organizuje XI Targi Pracy, które odbędą się 23 marca 2017 r. w godzinach od 08:00 do 13:00 w Hali widowiskowo - sportowej w Szczytnie przy ul. Lanca 1

Oferta pracy w Kolnie

Firma „POL-KRUSZ" Zbigniew Wojno z siedzibą w Kolnie poszukuje pracowników na stanowiska: Operator węzła betoniarskiego oraz operator pompy do betonu.

Szkolenia językowe,kursy komputerowe, szkolenia z zakresu zarządzania projektem

W ramach projektu realizowane będzie kompleksowe wsparcie osób dorosłych w podnoszeniu poziomu kompetencji i umiejętności: językowych (język angielski, język niemiecki, język francuski), ICT i zarządzania projektem (planowania i osiągania celów).

Zaproszenie do udziału w szkoleniu „Wspólna przestrzeń- partnerstwo publiczno-prywatne w praktyce”

Wsparcie szkoleniowe kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku.

Ogłoszenie o naborze na praktykę absolwencką

Dyrektor Sądu Okręgowego w Olsztynie ogłasza nabór na odpłatną praktykę absolwencką organizowaną w Sądzie Rejonowym w Piszu na podstawie przepisów ustawy z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich (Dz. U. z 2009 r., nr 127, poz. 1052).

Fundusze Europejskie - RPO - Skorzystaj!

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż od 01.01.2017 roku rozpoczął  realizację projektu pn.: „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (III)"- który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa...

Refundacja na Szkolenia dla Ciebie i pracowników. Przyjdź na spotkanie w Piszu 15.02.2017 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego będziecie mogli Państwo zapoznać się z aktualną ofertę wsparcia finansowego dla Pracodawców na lokalnym rynku pracy.

PO WER - Szansa dla młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu w styczniu 2017 roku rozpoczął  realizację projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piskim (III) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020. Celem projektu jest zwiększenie...

Plan szkoleń dla osób bezrobotnych na 2017r.

Załączniki Plan szkoleń dla osób bezrobotnych na 2017 rok.pdf

Pracodawco, skorzystaj ze wsparcia finansowego

Trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Wyświetlanie 11 - 20 z 113 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę