Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Chcesz zostać opiekunem osób starszych, a nie znasz języka?

Zapraszamy na spotkanie z Panią Anną Zarycz w sprawie nauki języka. Po kursie praca gwarantowana w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech lub Wielkiej Brytanii.

TARGI PRACY PO RAZ KOLEJNY

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu serdecznie zaprasza na Branżowe Targi Pracy, które odbędą się w dniach 16 i 17 kwietnia 2018 roku w Sali Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu, przy ulicy J. O. Zagłoby 2, w godzinach od 11.00 – 13.00.

Firma Blue Education zatrudni lektora języka angielskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego oraz trenera komputerowego.

Firma Blue Education zatrudni lektora języka angielskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego oraz trenera komputerowego. Miejsce wykonywania pracy w Piszu.

Uwaga! Bezpłatne szkolenia dla osób 30+

Informujemy o możliwości uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu "Ełcki inkubator zatrudnienia-program aktywizacji zawodowej dla osób o niskich kwalifikacjach".

Zapraszamy do udziału w Konkursie na Mikroprzedsiębiorcę Roku 2017

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

PRACODAWCO ! Podnieś kwalifikacje zawodowe Swoje i zatrudnionych Pracowników. Skorzystaj ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza ponowny nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców   Termin składania wniosków od 03 kwietnia 2018 roku do 10 kwietnia 2018 roku   O dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego mogą...

Nabór na stanowisko młodszego księgowego

Informujemy o trwającym do dnia 21.03.2018 r. naborze na stanowisko młodszego księgowego ds. rozliczeń podatkowych w Referacie Spraw Wierzycielskich i Rachunkowości w Urzędzie Skarbowym w Piszu.

Spotkanie dla podmiotów gospodarczych z terenu Powiatu Piskiego

Starosta Powiatu Piskiego Andrzej Nowicki oraz Prezes Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej- dr Jarosław Klimczak serdecznie zapraszają na spotkanie w dniu 27 marca 2018 r. o godzinie 11:30, które odbędzie się w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piszu.

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy:

Targi Pracy organizowane przez PUP w Szczytnie

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu zachęca osoby bezrobotne do wzięcia udziału w organizowanych przez PUP w Szczytnie Targach Pracy,

Wyświetlanie 11 - 20 z 170 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę