Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Targi Pracy organizowane przez PUP w Szczytnie

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu zachęca osoby bezrobotne do wzięcia udziału w organizowanych przez PUP w Szczytnie Targach Pracy,

Posiadasz znajomość branży motoryzacyjnej? Mamy dla Ciebie pracę.

Zapraszamy osoby bezrobotne posiadające znajomość branży motoryzacyjnej oraz prawo jazdy kat. B zainteresowane pracą w zawodzie sprzedawca-magazynier na organizowaną w dniu 08.03.2018 r. o godz. 09:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu giełdę pracy

oferta pracy na stanowisko nauczyciel matematyki

Szkoła Podstawowa w Woźnicach (gm. Mikołajki) zatrudni od września 2018 r. nauczyciela matematyki na pełen etat.

Podpisaliśmy umowę - są środki na aktywizację i zatrudnienie osób bezrobotnych po 30 roku życia - skorzystaj!

Podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu pn: „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (IV)", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Szczegółowe informacje w załączniku.

Plan szkoleń dla osób bezrobotnych na 2018 rok

W zakładce pliki do pobrania zamieszczono aktualny plan szkoleń na 2018r. Załączniki Plan szkoleń dla osób bezrobotnych na 2018 rok.pdf

Chcesz zostać opiekunem osób starszych, a nie znasz języka?

Zapraszamy na spotkanie z Panią Anną Zarycz w sprawie nauki języka. Po kursie praca gwarantowana w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Spotkanie odbędzie się 20.04.2018 o godz. 10:30 w Sali Aktywizacyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu.

Chcesz zostać kierowcą autobusu? A może chciałbyś podjąć pracę jako programista aplikacji bądź serwisant sprzętu komputerowego?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą jako kierowca autobusu, nieposiadające uprawnień do wykonywania zawodu na:

Spotkanie informacyjne

Dnia 08.02.2018 r. o godz. 10:00 w Sali Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące udziału w projekcie pod nazwą :"Myślę, działam".

Nabór do służby wojskowej w J.W. 4071 w Żaganiu

Szanowni Państwo, informujemy, że Jednostka Wojskowa Nr 4071 w Żaganiu będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

PRACODAWCO ! Podnieś kwalifikacje zawodowe Swoje i zatrudnionych Pracowników. Skorzystaj ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Termin składania wniosków od 05 lutego 2018 roku do 09 lutego 2018 roku

Wyświetlanie 11 - 20 z 170 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę