Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Zatrudnienie cudzoziemców - Zmiany 2018

Od 1 stycznia 2018 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące dostępu cudzoziemców z państw spoza UE/EOG do polskiego rynku pracy. Zmiany dotyczą głównie pracy krótkoterminowej i sezonowej.

Oferta pracy na stanowisko przedstawiciel handlowy

PTSB Transbud- Ełk Sp. z o.o. zatrudni przedstawiciela handlowego na teren działania powiatu piskiego. Planowane zatrudnienie od marca 2018 r.

DOBÓR DO SŁUŻBY W POLICJI

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, w Komendach Miejskich/Powiatowych Policji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz komórkach zamiejscowych Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie na 2018 rok.

Ogłoszenie konkursu na stanowisko doradcy

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ogłasza konkurs na stanowisko doradcy w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Piszu – obsługa gminy Ruciane Nida.

Europejskie Dni Pracodawcy już za nami

W dniu 24 listopada 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Piszu odbyła się konferencja z okazji Ogólnopolskiego Dnia Pracodawcy. Jej organizatorami byli Starosta Piski oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu. W czasie spotkania omówiono możliwości dofinansowania działalności przedsiębiorców , a także rozmawiano na tematy związane z rozwojem...

Specjalista ds. kadr i płac poszukiwany od zaraz

Hotel Robert's Port Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. kadr i płac.

Zmiana przepisów dotyczy opodatkowania stypendiów wypłacanych osobom bezrobotnym

 Na podstawie rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 26 kwietnia 2017 r. zmieniły się przepisy dotyczące opodatkowania stypendiów finansowanych ze środków Funduszu Pracy.    Zmiana przepisów dotyczy opodatkowania stypendiów wypłacanych osobom bezrobotnym, począwszy od 1 stycznia 2016 r., od...

Europejskie Dni Pracodawcy 2017

Europejskie Dni Pracodawcy to przedsięwzięcie zainicjowane przez Sieć Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia na rzecz wspierania współpracy pomiędzy pracodawcami i publicznymi służbami zatrudnienia we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Poszukiwani kierowcy autobusów

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. w Warszawie poszukuje pracowników na stanowisko: kierowca autobusu komunikacji miejskiej.

Zachęcamy mieszkańców powiatu piskiego do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa służy przede wszystkim do przekazywania Policji informacji o miejscach i zdarzeniach, które mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa obywateli. Swoim zasięgiem obejmuje ona cały kraj.

Wyświetlanie 11 - 20 z 154 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę