Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Ogłoszenie o naborze na praktykę absolwencką

Dyrektor Sądu Okręgowego w Olsztynie ogłasza nabór na odpłatną praktykę absolwencką organizowaną w Sądzie Rejonowym w Piszu na podstawie przepisów ustawy z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich (Dz. U. z 2009 r., nr 127, poz. 1052).

Fundusze Europejskie - RPO - Skorzystaj!

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż od 01.01.2017 roku rozpoczął  realizację projektu pn.: „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (III)"- który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa...

Refundacja na Szkolenia dla Ciebie i pracowników. Przyjdź na spotkanie w Piszu 15.02.2017 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego będziecie mogli Państwo zapoznać się z aktualną ofertę wsparcia finansowego dla Pracodawców na lokalnym rynku pracy.

PO WER - Szansa dla młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu w styczniu 2017 roku rozpoczął  realizację projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piskim (III) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020. Celem projektu jest zwiększenie...

Plan szkoleń dla osób bezrobotnych na 2017r.

Załączniki Plan szkoleń dla osób bezrobotnych na 2017 rok.pdf

Pracodawco, skorzystaj ze wsparcia finansowego

Trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Poszukujemy chętnych na szkolenie i do pracy jako kierowca autobusu.

Zapraszamy na spotkanie w dniu 16.02.2017 r. godz 10:00 na spotkanie dla osób zainteresowanych zdobyciem nowych kwalifikacji - prawa jazdy kat. D oraz pracą jako kierowca autobusu.

Praca dla studentów w Niemczech

Na prośbę Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie informujemy, że rekrutacja studentów i uczniów do wakacyjnej pracy w Niemczech została przedłużona do 20 marca 2017r.

Bezpłatne porady prawne

Starostwo Powiatowe w Piszu informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz.U. z 2015 r. poz. 1255) Powiat Piski będzie realizował ponownie od 1 stycznia 2017 r. zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej polegające na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej. W Powiecie Piskim od...

PRACODAWCO ! Mamy pieniądze na szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników

Podnieś kwalifikacje zawodowe Swoje i zatrudnionych pracowników. Skorzystaj ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Wyświetlanie 11 - 20 z 109 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę