Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Z piskim MGOPS-em - szansa na zdobycie nowych umiejętności, doświadczeń, wiedzy oraz poznanie świata

Projekt przewiduje wiele niezwykle atrakcyjnych i nie realizowanych dotychczas działań m.in. kurs języka angielskiego, warsztaty interpersonalne, 60 dniowy pobyt w Anglii (Birmingham - środkowa Anglia) ze stażem i praktykami zawodowymi.

Nowy projekt -nowe kursy: Operator maszyn leśnych, Użytkowanie zasobów leśnych

Powiat Piski realizuje projekt pn. "Utworzenie branżowego centrum kształcenia zawodowego i ustawicznego przy Zespole Szkół Leśnych w Rucianem - Nidzie". Ta zaplanowana do realizacji na 2 lata inicjatywa odpowiadać ma na potrzeby i oczekiwania zmieniającego się rynku edukacyjnego.

Nabór na stanowisko Głównego Księgowego

Dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół i Placówek w Piszu ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze pracy w Powiatowym Zespole Ekonomiczno – Administracyjnym Szkół i Placówek w Piszu.

Pracodawco, zgłoś swoje miejsce pracy na Targi Pracy!

Z przyjemnością informujemy, że po raz szósty organizujemy Targi Pracy, z podziałem na branże. Zapraszamy Pracodawców poszukujących pracowników do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Nabór do 15 batalionu saperów w Orzyszu

W związku z planowanym zwiększeniem stanów etatowych 15 batalionu saperów w Orzyszu informujemy, że w dniach 17.03.2017 r. oraz 31.03.2017 r. od godz. 08:00 przy ul. Wojska Polskiego 33 w Orzyszu odbędą się kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych i podoficerów zawodowych.

Pieniądze na start Twojej firmy

Jeśli ma się pomysł na własną firmę i dodatkowo wsparcie finansowe na jej uruchomienie, można odważnie wkraczać na lokalny rynek. Przekonał się o tym Adrian Poreda, który przy wsparciu Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu otworzył dobrze prosperujący dziś zakład szewski.

Naucz się gotować po włosku

Restauracja i Pizzeria KAPIODORO w Rucianem- Nidzie zaprasza młodzież od lat 17 na bezpłatne szkolenie zawodu kucharz kuchni włoskiej.

Rozpocznij pracę z bonem w ręku

Karolina jest młodą osobą, która z powodzeniem realizuje swoje marzenia zawodowe. Startując w samodzielne życie, zdecydowała się na podjęcie pracy z dala od rodzinnej miejscowości. Rozpoczynając karierę zwróciła się o dofinansowanie w ramach „Bonu na zasiedlenie”.

Zapraszamy na XI Targi Pracy w Szczytnie

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie organizuje XI Targi Pracy, które odbędą się 23 marca 2017 r. w godzinach od 08:00 do 13:00 w Hali widowiskowo - sportowej w Szczytnie przy ul. Lanca 1

Oferta pracy w Kolnie

Firma „POL-KRUSZ" Zbigniew Wojno z siedzibą w Kolnie poszukuje pracowników na stanowiska: Operator węzła betoniarskiego oraz operator pompy do betonu.

Wyświetlanie 11 - 20 z 121 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę