Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Przedsiębiorco, przyjdź na spotkanie i dowiedz się z jakiego wsparcia możesz skorzystać

Stowarzyszenie "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka" zaprasza Przedsiębiorców 28 sierpnia 2018 r. w godz. 09:00- 14:00 do Mobilnego Punktu Informacyjnego o projekcie "Fundusz Usług Rozwojowych dla MŚP", który mieścić się będzie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu ul. Zagłoby 2, 12-200 Pisz.

Uwaga! Nabór na stanowisko doradca.

Informujemy o trwającym naborze na stanowisko doradca w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Piszu. Obsługa gminy Biała Piska- 1 etat; obsługa gminy Orzysz- 1 etat.

Chcesz zatrudnić cudzoziemca? Dowiedz się, co musisz zrobić?

Szanowni Państwo, Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Poniżej udostępniamy Państwu linki do tych materiałów.

Ogłoszenie o naborze na staż

Informujemy o trwającym naborze na staż w nadleśnictwach nadzorowanych przez Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Chcesz zdobyć nowy zawód - przystąp do projektu „Warmińsko-Mazurska akademia budowlana"

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym dofinansowanym z Funduszy Europejskich" "Warmińska-Mazurska akademia budowlana".

PRACODAWCO ! POWIATOWY URZĄD PRACY W PISZU POZYSKAŁ ŚRODKI Z REZERWY KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy     Nabór wniosków trwać będzie w okresie od dnia 17.07.2018 roku do dnia 27.07.2018 roku   O dofinansowanie...

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy:   W ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (IV)" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa...

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Listonosz samochodowy

Informujemy o wolnym miejscu pracy oferowanym przez Pocztę Polską S.A na stanowisku LISTONOSZ SAMOCHODOWY. Miejsce pracy: Urząd Pocztowy Ruciane Nida.

PROJEKT SOLIDNY PRACODAWCA ROKU

W tym roku już po raz 16 przeprowadzany jest ogólnopolski konkurs o tematyce pracowniczej- Solidny Pracodawca Roku.

NABÓR DO ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

Szanowni Państwo informujemy, że w każdy czwartek miesiąca od godz. 08.00, Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań (czas stawiennictwa na godz. 07.45 przy biurze przepustek ul. Żarska, brama środkowa) będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej:

Wyświetlanie 11 - 20 z 188 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę