Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Elektroniczne usługi dla klientów Urzędu Pracy

Nowa odsłona strony pisz.praca.gov.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu wzbogacona o usługi elektroniczne: kontakt z wirtualnym doradcą klienta dostępnym przez 24 godziny, możliwość złożenia oferty pracy, czy też rejestracja przez internet.

Pracodawco! chcesz złożyć ofertę pracy a nie masz czasu?

Wiemy, że twój czas jest bardzo cenny. Jeśli potrzebujesz zatrudnić pracownika a obowiązki nie pozwalają na wizytę w urzędzie, złóż ofertę przez Internet (ikonka po prawej stronie) lub zadzwoń do naszych doradców instytucjonalnych. Pomogą w wypełnieniu oferty pracy a nawet zrobią to za Ciebie!

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi piskiej Policji

Komenda Powiatowa Policji w Piszu obejmuje swoim zasięgiem Komisariat Policji w: Białej Piskiej, Orzyszu, Rucianem Nidzie. Łącznie w powiecie piskim dysponuje aż 13 wakatami. Poszukuje osób chętnych do pracy w Policji, w szczególności kandydatów z naszego powiatu, którzy zainteresowani byliby służbą w miejscowej komendzie.

Bezpłatne informacje o dostępnych pieniądzach dla firm i stowarzyszeń w ramach RPO

18 lutego 2016 w godzinach: 9:00-13:00 Pisz odwiedzą konsultanci Mobilnych Punktów Informacyjnych. Bezpłatnie udzielą informacji o Funduszach Europejskich. Uczestnicy spotkań dowiedzą się m.in. o korzystaniu z dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Konsultanci przekażą informacje o...

Informacja o możliwości osobistego odbioru PIT -11

Informujemy, że do 19.02.2016 r. osoby, które w 2015r. pobierały świadczenia z Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu mogą dokonać osobistego odbioru PIT -11 na STANOWISKU-HALA GŁÓWNA. Prosimy o zgłaszanie się z dowodem osobistym.

W dniu 12 stycznia 2016 r. odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Piszu.

Rada wydała pozytywne opinie dotyczące podziału środków Funduszu Pracy na realizowane w 2016 r. programy na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej.

Barometr zawodów 2016 - prognozowane zapotrzebowanie na zawody dla powiatu piskiego

W panelu eksperckim wzięli udział pracownicy PUP w Piszu, których wiedza, kwalifikacje i znajomość rynku pracy pozwoliły na dokonanie analizy sytuacji na lokalnym rynku pracy i określenie prognozowanego zapotrzebowania na pracowników w 2016 roku.

Ogłoszenie o naborze na staż

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór osób bezrobotnych do odbycia stażu w tut. Urzędzie na podstawie Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 20.08.2009 r. w sprawie szczegółowych warunków odbywania stażu przez bezrobotnych (Dz. U. 2009 Nr 142, poz. 1160)

Ogłoszenie o wynikach I etapu naboru na staż.

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż do II etapu naboru na staż zakwalifikowały się wszystkie osoby, które złożyły dokumenty aplikacyjne. Jednocześnie informujemy, że II etap naboru (test i rozmowa kwalifikacyjna) odbędzie się w Sali Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu w dniu 21.01.2016 r. o godz. 12:00 (czwartek).

Nabór wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego dla pracodawcy i pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Termin składania wniosków od 01 lutego 2016 roku do wyczerpania środków

Wyświetlanie 171 - 180 z 192 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę