Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Szukasz pracy? Złóż swoją aplikację!!!

Zachęcamy osoby bezrobotne zainteresowane pracą na stanowisku robotnika gospodarczego / pokojowej do aplikowania. Pracodawca-Agencja Rezerw Materiałowych w Warszawie ogłasza nabór na trzy wolne stanowiska pracy. Miejsce wykonywania pracy: 12-220 Ruciane Nida ul. Wrzosowa 1.

32 wolne miejsca pracy dla nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału.

Nauka zawodu kelner / pokojowy w Portugalii - nabór chętnych do projektu

Z przyjemnością informujemy, że Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu rozpoczyna realizację projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 „Zmiana przez wymianę międzykulturową”

Ogłaszamy konkurs

Ogłoszenie o konkursie ofert na realizację zadania publicznego w ramach Programu Aktywizacja i Integracja oraz ogłoszenie o naborze na Członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty na realizację zadania publicznego w ramach programu PAI.

Ogłaszamy nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego

Warunkiem uczestnictwa w naborze jest złożenie prawidłowo wypełnionego wniosku wraz z kompletem załączników w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu ul. J.O. Zagłoby 2, w terminie od dnia 01.03.2016 roku do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

Wakacyjne wyjazdy zagraniczne dla studentów

Przedstawiamy oferty wakacyjnych wyjazdów dla studentów. Sezonową ofertę pracy do Niemiec oferuje Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie we współpracy z Federalnym Urzędem Pracy w Bonn. Oferty w ramach wolontariatu przedstawiają: Stowarzyszenie Bona Fides we współpracy z siecią Erazmus oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego z Katowic.

Informacja dotycząca KFS

Informujemy, że z dniem 22 lutego 2016 r. wstrzymujemy nabór wniosków na szkolenie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego ze względu na wyczerpanie przyznanego limitu środków.

Poszukiwani kandydaci na stanowisko operator maszyny!

Chcesz zostać Operatorem Maszyny? Brakuje Ci jednak doświadczenia? Zgłoś się do programu szkoleniowego firmy SAMSUNG we Wronkach k/Poznania!

Elektroniczne usługi dla klientów Urzędu Pracy

Nowa odsłona strony pisz.praca.gov.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu wzbogacona o usługi elektroniczne: kontakt z wirtualnym doradcą klienta dostępnym przez 24 godziny, możliwość złożenia oferty pracy, czy też rejestracja przez internet.

Pracodawco! chcesz złożyć ofertę pracy a nie masz czasu?

Wiemy, że twój czas jest bardzo cenny. Jeśli potrzebujesz zatrudnić pracownika a obowiązki nie pozwalają na wizytę w urzędzie, złóż ofertę przez Internet (ikonka po prawej stronie) lub zadzwoń do naszych doradców instytucjonalnych. Pomogą w wypełnieniu oferty pracy a nawet zrobią to za Ciebie!

Wyświetlanie 141 - 150 z 170 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę