Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zapraszamy do odbycia staży i szkoleń skierowanych do osób w wieku 15-29 lat.

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, iż firma Magnus sp. z o. o. w dniu 10 maja 2016r. rozpoczęła realizację projektu „Młodzież NEET – chętna do działania”. Projekt skierowany jest do osób w wieku 15-29 lat zamieszkałych (wg. oświadczenia) na terenie powiatu piskiego.

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego w Mazurskim Parku Krajobrazowym w Krutyni

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko pracy głównego księgowego Mazurski Park Krajobrazowy w Krutyni, Krutyń 66, 11-710 Piecki ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy głównego księgowego w Mazurskim Parku Krajobrazowym w Krutyni

Spotkanie konsultacyjne w ramach projektu „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym (panelu ekspertów), które odbędzie się w dniu 09.06.2016 r. o godzinie 16:00 w Piskim Domu Kultury (Pl. Daszyńskiego 16, Pisz). Cykl spotkań prowadzony jest w ramach projektu „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”.

Uwaga! Zmiana miejsca punktu LPIK w Orzyszu

Uprzejmie informujemy, że Lokalny Punkt Informacyjny w Orzyszu został przeniesiony na ulicę Wojska Polskiego 17 D (teren jednostki wojskowej)

Akcja Aktywizacja - Obudź swój potencjał w Ochotniczym Hufcu Pracy !

Ochotnicze Hufce Pracy rozpoczęły realizację projektów „Obudź swój potencjał - YEI" i ,,Akcja aktywizacja –YEI’’" w ramach programu ,,Gwarancji dla młodzieży’’ finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020. Obecnie prowadzona jest rekrutacja uczestników projektu.

Zapoznaj się z szansą odbycia stażu za granicą

Wyjedź na staż i zdobądź międzynarodowe doświadczenie! Szukasz pracy? Chcesz wrócić do nauki? Zapraszamy do projektu osoby w wieku 18-35 lat, które nie uczą się oraz są długotrwale bezrobotne. Hiszpania, Portugalia, Szwecja – Staż dla Ciebie! Rekrutacja trwa.

Jeśli wybierasz się do Holandii, na pewno zainteresuje Cię spotkanie z holenderskimi policjantkami.

W dniu 08.06.2016 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piszu odbędzie się prelekcja adresowana do osób bezrobotnych pt: "Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa, praca w Holandii" w ramach współpracy Policji polskiej z holenderską.

Chcesz podnosić swoje kwalifikacje? Zapraszamy na szkolenia grupowe.

Nabór na szkolenia trwa do 31 maja 2016 roku

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na przeprowadzenie kursu

Załączniki Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na przeprowadzenie kursu.pdf

Tegoroczne V Powiatowe Targi Pracy za nami!

Dyrekcja oraz pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu składają serdeczne podziękowania wszystkim wystawcom i odwiedzającym targi za udział w V edycji Powiatowych Targów Pracy, które obyły się w dniach 4, 8, 11 kwietnia 2016 r.

Wyświetlanie 141 - 150 z 197 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę