Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Praca na stanowisku SZKOLENIOWIEC

Informujemy, że Firma Blue Education poszukuje pracownika na stanowisko szkoleniowiec. Miejsce wykonywania pracy: Pisz

DOBÓR DO SŁUŻBY W POLICJI

Informujemy o planowanych przyjęciach do służby w Policji w 2018 roku w następujących jednostkach: Oddział Prewencji Policji w Olsztynie, komendy powiatowe/miejskie Policji województwa warmińsko-mazurskiego oraz komórki zamiejscowe Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie.

JESTEŚMY PO TO BY WSPIERAĆ RYNEK PRACY

Zapraszamy pracodawców działających na terenie powiatu piskiego do współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Piszu. Oferujemy profesjonalne doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy w określeniu potrzeb kadrowych i doborze kandydatów do pracy a także wsparcie finansowe przy zatrudnianiu zarejestrowanych osób bezrobotnych. ...

Bezpłatne spotkanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” zaprasza wszystkich przedsiębiorców 15 maja 2018 r. o godzinie 10.00 na bezpłatne spotkanie informacyjne do Urzędu Miejskiego w Piszu, ul. Gizewiusza 5, sala konferencyjna. Podczas spotkania Stowarzyszenie przedstawi jak w 7 krokach otrzymać refundację i uzyskać zwrot do 80% kosztów usług...

Chcesz zostać opiekunem osób starszych, a nie znasz języka?

Zapraszamy na spotkanie z Panią Anną Zarycz w sprawie nauki języka. Po kursie praca gwarantowana w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech lub Wielkiej Brytanii.

TARGI PRACY PO RAZ KOLEJNY

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu serdecznie zaprasza na Branżowe Targi Pracy, które odbędą się w dniach 16 i 17 kwietnia 2018 roku w Sali Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu, przy ulicy J. O. Zagłoby 2, w godzinach od 11.00 – 13.00.

Firma Blue Education zatrudni lektora języka angielskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego oraz trenera komputerowego.

Firma Blue Education zatrudni lektora języka angielskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego oraz trenera komputerowego. Miejsce wykonywania pracy w Piszu.

Uwaga! Bezpłatne szkolenia dla osób 30+

Informujemy o możliwości uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu "Ełcki inkubator zatrudnienia-program aktywizacji zawodowej dla osób o niskich kwalifikacjach".

Zapraszamy do udziału w Konkursie na Mikroprzedsiębiorcę Roku 2017

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

Wyświetlanie 1 - 10 z 174 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę