Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Aktualności

Zapraszamy na spotkanie nt. Rozwoju aktywności lokalnej w oparciu o wioski tematyczne

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w spotkaniu z ekspertką Iwoną Olkowicz nt. Rozwoju aktywności lokalnej w oparciu o wioski tematyczne.

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE ŚRODKÓW NA REFUNDACJĘ KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy: W ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (IV)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej - w ramach programu POWER dla kobiet do 30 roku życia

Zapraszamy kobiety do 30 roku życia zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu do aplikowania o środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

KONKURS NA STAŻ URZĘDNICZY

Informujemy o możliwości aplikowania na wolne stanowisko pracy w Sądzie Rejonowym w Piszu w pełnym wymiarze czasu pracy.

Praca na stanowisku kosmetyczka/masażystka

Informujemy o możliwości zatrudnienia w Hotelu Amax w Mikołajkach na stanowisku KOSMETYCZKA/MASAŻYSTKA.

OFERTA PRACY W URZĘDZIE SKARBOWYM W PISZU

Oferta pracy w Urzędzie Skarbowym w Piszu

12. LISTOPADA DNIEM WOLNYM OD PRACY

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, że zgodnie z ustawą o święcie narodowym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 12 listopada tutejszy Urząd będzie nieczynny.  

Spotkanie osobowości i wiedzy w jednym miejscu

Jesteś z biznesu? Obserwujesz trendy? Potrzebujesz kreatywnych rozwiązań?Myślisz o rozwoju swojej firmy? Spotkanie osobowości i wiedzy w jedym miejscu. Business Meet Up to spotkanie ze specjalistami, praktykami. Dowiesz się jak znaleść i rowijać pracowników. Poruszony zostanie temat dotyczący marki i promocji oraz gdzie...

EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCY 2018

Przedsięwzięcie zainicjowane przez Europejskie Publiczne Służy Zatrudnienia na rzecz wspierania współpracy pomiędzy pracodawcami i instytucjami rynku pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Powiatowy Urząd Pracy w Piszu, włączając się w tę inicjatywę zaprasza na dni otwarte zaplanowane na 14-15 listopada od godziny...

Uwaga! Nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej Pisz

Informujemy o ogłoszonym naborze do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu na stanowisko starszy ratownik-kierowca.

Wyświetlanie 1 - 10 z 197 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę