Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Nagłówek

Aktualności

Chcesz zostać kierowcą autobusu? A może chciałbyś podjąć pracę jako programista aplikacji bądź serwisant sprzętu komputerowego?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą jako kierowca autobusu, nieposiadające uprawnień do wykonywania zawodu na:

Spotkanie informacyjne

Dnia 08.02.2018 r. o godz. 10:00 w Sali Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące udziału w projekcie pod nazwą :"Myślę, działam".

Nabór do służby wojskowej w J.W. 4071 w Żaganiu

Szanowni Państwo, informujemy, że Jednostka Wojskowa Nr 4071 w Żaganiu będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

PRACODAWCO ! Podnieś kwalifikacje zawodowe Swoje i zatrudnionych Pracowników. Skorzystaj ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Termin składania wniosków od 05 lutego 2018 roku do 09 lutego 2018 roku

Innowacyjne Centrum Rozwoju s.c. realizuje nowy projekt "Reintegracja aktywizacja"

Celem głównym projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie oraz wzrost integracji społeczno - zawodowej osób zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym, w wieku 18-64 lat, w tym długotrwale bezrobotne.

PRACODAWCO! podnieś kompetencje Swoje lub swoich Pracowników ze środków Unijnych

Z wielką przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka" dysponuje środkami unijnymi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur na dofinansowanie do 80% wartości każdej usługi rozwojowej. Zapraszamy na spotkanie w piątek, 26.01.2018 r. o godz. 11:00

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS realizuje nowy projekt "Otwierajmy się na pracę"

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS w partnerstwie z Piską Spółdzielnią Socjalną DIAROZ rozpoczyna realizację projektu „Otwierajmy się na pracę”. Celem głównym projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie oraz wzrost integracji społeczno - zawodowej osób zagrożonych ubóstwem, wykluczonych społecznie lub długotrwale bezrobotnych. Działania skierowane...

Wakacyjne zatrudnienie w Niemczech dla uczniów i studentów

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie informuje, że do dnia 19.01.2018r. do godz. 10.00 będzie przyjmował zapisy uczniów/studentów zainteresowanych podjęciem wakacyjnego zatrudnienia w Niemczech w siedzibie tut. urzędu tj. Olsztyn, ul. Głowackiego 28.

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Oferta pracy na stanowisko pracownik dozoru

Firma Memling Security Sp. z o.o. z Gdańska zatrudni pracownika dozoru, miejsce wykonywnia pracy w Piszu.

Wyświetlanie 11 - 20 z 162 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Sonda

Czy podoba Ci się nowa strona urzędu pracy ?
% Głosy
81 89
a. Tak
19 21
b. Nie

Razem głosów: 110

Głosowanie jest wyłączone, ponieważ sonda wygasła 29.02.16 23:25.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę