Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Nagłówek

Aktualności

Wakacyjne wyjazdy zagraniczne dla studentów

Przedstawiamy oferty wakacyjnych wyjazdów dla studentów. Sezonową ofertę pracy do Niemiec oferuje Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie we współpracy z Federalnym Urzędem Pracy w Bonn. Oferty w ramach wolontariatu przedstawiają: Stowarzyszenie Bona Fides we współpracy z siecią Erazmus oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego z Katowic.

Informacja dotycząca KFS

Informujemy, że z dniem 22 lutego 2016 r. wstrzymujemy nabór wniosków na szkolenie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego ze względu na wyczerpanie przyznanego limitu środków.

Poszukiwani kandydaci na stanowisko operator maszyny!

Chcesz zostać Operatorem Maszyny? Brakuje Ci jednak doświadczenia? Zgłoś się do programu szkoleniowego firmy SAMSUNG we Wronkach k/Poznania!

Elektroniczne usługi dla klientów Urzędu Pracy

Nowa odsłona strony pisz.praca.gov.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu wzbogacona o usługi elektroniczne: kontakt z wirtualnym doradcą klienta dostępnym przez 24 godziny, możliwość złożenia oferty pracy, czy też rejestracja przez internet.

Pracodawco! chcesz złożyć ofertę pracy a nie masz czasu?

Wiemy, że twój czas jest bardzo cenny. Jeśli potrzebujesz zatrudnić pracownika a obowiązki nie pozwalają na wizytę w urzędzie, złóż ofertę przez Internet (ikonka po prawej stronie) lub zadzwoń do naszych doradców instytucjonalnych. Pomogą w wypełnieniu oferty pracy a nawet zrobią to za Ciebie!

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi piskiej Policji

Komenda Powiatowa Policji w Piszu obejmuje swoim zasięgiem Komisariat Policji w: Białej Piskiej, Orzyszu, Rucianem Nidzie. Łącznie w powiecie piskim dysponuje aż 13 wakatami. Poszukuje osób chętnych do pracy w Policji, w szczególności kandydatów z naszego powiatu, którzy zainteresowani byliby służbą w miejscowej komendzie.

Bezpłatne informacje o dostępnych pieniądzach dla firm i stowarzyszeń w ramach RPO

18 lutego 2016 w godzinach: 9:00-13:00 Pisz odwiedzą konsultanci Mobilnych Punktów Informacyjnych. Bezpłatnie udzielą informacji o Funduszach Europejskich. Uczestnicy spotkań dowiedzą się m.in. o korzystaniu z dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Konsultanci przekażą informacje o...

W dniu 12 stycznia 2016 r. odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Piszu.

Rada wydała pozytywne opinie dotyczące podziału środków Funduszu Pracy na realizowane w 2016 r. programy na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej.

Barometr zawodów 2016 - prognozowane zapotrzebowanie na zawody dla powiatu piskiego

W panelu eksperckim wzięli udział pracownicy PUP w Piszu, których wiedza, kwalifikacje i znajomość rynku pracy pozwoliły na dokonanie analizy sytuacji na lokalnym rynku pracy i określenie prognozowanego zapotrzebowania na pracowników w 2016 roku.

Ogłoszenie o naborze na staż

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór osób bezrobotnych do odbycia stażu w tut. Urzędzie na podstawie Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 20.08.2009 r. w sprawie szczegółowych warunków odbywania stażu przez bezrobotnych (Dz. U. 2009 Nr 142, poz. 1160)

Wyświetlanie 161 - 170 z 184 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Sonda

Czy podoba Ci się nowa strona urzędu pracy ?
% Głosy
81 89
a. Tak
19 21
b. Nie

Razem głosów: 110

Głosowanie jest wyłączone, ponieważ sonda wygasła 29.02.16 23:25.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę