Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Nagłówek

Aktualności

PRACODAWCO ! POWIATOWY URZĄD PRACY W PISZU POZYSKAŁ ŚRODKI Z REZERWY KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy     Nabór wniosków trwać będzie w okresie od dnia 17.07.2018 roku do dnia 27.07.2018 roku   O dofinansowanie...

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy:   W ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (IV)" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa...

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Listonosz samochodowy

Informujemy o wolnym miejscu pracy oferowanym przez Pocztę Polską S.A na stanowisku LISTONOSZ SAMOCHODOWY. Miejsce pracy: Urząd Pocztowy Ruciane Nida.

PROJEKT SOLIDNY PRACODAWCA ROKU

W tym roku już po raz 16 przeprowadzany jest ogólnopolski konkurs o tematyce pracowniczej- Solidny Pracodawca Roku.

NABÓR DO ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

Szanowni Państwo informujemy, że w każdy czwartek miesiąca od godz. 08.00, Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań (czas stawiennictwa na godz. 07.45 przy biurze przepustek ul. Żarska, brama środkowa) będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej:

Mobilny Punkt Informacyjny o Projekcie "Fundusz Usług Rozwojowych dla MŚP

Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka" zaprasza Przedsiębiorców 27 czerwca 2018r. w godz. 11:00 – 14:00, do Mobilnego Punktu Informacyjnego o projekcie „Fundusz Usług Rozwojowych dla MŚP", który mieścić się będzie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piszu, ul. Zagłoby 2.

PRACODAWCO SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA FINANSOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy: W ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (IV)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Praca na stanowisku KIEROWNIK SEKCJI

Informujemy o wolnym miejscu pracy na stanowisku KIEROWNIK SEKCJI oferowanym przez firmę PRO DOMO Sp. z o.o. Miejsce wykonywania pracy: Pisz i okolice. Proponowane wynagrodzenie: 3.600 zł (brutto).

Praca na stanowisku SZKOLENIOWIEC

Informujemy, że Firma Blue Education poszukuje pracownika na stanowisko szkoleniowiec. Miejsce wykonywania pracy: Pisz

DOBÓR DO SŁUŻBY W POLICJI

Informujemy o planowanych przyjęciach do służby w Policji w 2018 roku w następujących jednostkach: Oddział Prewencji Policji w Olsztynie, komendy powiatowe/miejskie Policji województwa warmińsko-mazurskiego oraz komórki zamiejscowe Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 170 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Sonda

Czy podoba Ci się nowa strona urzędu pracy ?
% Głosy
81 89
a. Tak
19 21
b. Nie

Razem głosów: 110

Głosowanie jest wyłączone, ponieważ sonda wygasła 29.02.16 23:25.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę