Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Piszu


Nagłówek

Aktualności

Nabór na stanowisko Głównego Księgowego

Dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół i Placówek w Piszu ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze pracy w Powiatowym Zespole Ekonomiczno – Administracyjnym Szkół i Placówek w Piszu.

Pracodawco, zgłoś swoje miejsce pracy na Targi Pracy!

Z przyjemnością informujemy, że po raz szósty organizujemy Targi Pracy, z podziałem na branże. Zapraszamy Pracodawców poszukujących pracowników do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Nabór do 15 batalionu saperów w Orzyszu

W związku z planowanym zwiększeniem stanów etatowych 15 batalionu saperów w Orzyszu informujemy, że w dniach 17.03.2017 r. oraz 31.03.2017 r. od godz. 08:00 przy ul. Wojska Polskiego 33 w Orzyszu odbędą się kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych i podoficerów zawodowych.

Pieniądze na start Twojej firmy

Jeśli ma się pomysł na własną firmę i dodatkowo wsparcie finansowe na jej uruchomienie, można odważnie wkraczać na lokalny rynek. Przekonał się o tym Adrian Poreda, który przy wsparciu Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu otworzył dobrze prosperujący dziś zakład szewski.

Naucz się gotować po włosku

Restauracja i Pizzeria KAPIODORO w Rucianem- Nidzie zaprasza młodzież od lat 17 na bezpłatne szkolenie zawodu kucharz kuchni włoskiej.

Rozpocznij pracę z bonem w ręku

Karolina jest młodą osobą, która z powodzeniem realizuje swoje marzenia zawodowe. Startując w samodzielne życie, zdecydowała się na podjęcie pracy z dala od rodzinnej miejscowości. Rozpoczynając karierę zwróciła się o dofinansowanie w ramach „Bonu na zasiedlenie”.

Zapraszamy na XI Targi Pracy w Szczytnie

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie organizuje XI Targi Pracy, które odbędą się 23 marca 2017 r. w godzinach od 08:00 do 13:00 w Hali widowiskowo - sportowej w Szczytnie przy ul. Lanca 1

Oferta pracy w Kolnie

Firma „POL-KRUSZ" Zbigniew Wojno z siedzibą w Kolnie poszukuje pracowników na stanowiska: Operator węzła betoniarskiego oraz operator pompy do betonu.

Szkolenia językowe,kursy komputerowe, szkolenia z zakresu zarządzania projektem

W ramach projektu realizowane będzie kompleksowe wsparcie osób dorosłych w podnoszeniu poziomu kompetencji i umiejętności: językowych (język angielski, język niemiecki, język francuski), ICT i zarządzania projektem (planowania i osiągania celów).

Zaproszenie do udziału w szkoleniu „Wspólna przestrzeń- partnerstwo publiczno-prywatne w praktyce”

Wsparcie szkoleniowe kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku.

Wyświetlanie 1 - 10 z 108 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Sonda

Czy podoba Ci się nowa strona urzędu pracy ?
% Głosy
81 89
a. Tak
19 21
b. Nie

Razem głosów: 110

Głosowanie jest wyłączone, ponieważ sonda wygasła 29.02.16 23:25.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę